Про Нас

Про Нас

Ласкаво просимо в магазин нашої сімейної студії-майстерні декору для дому.

Ми знаходимося в місті Новоргад-Волинську, в мальовничому куточку Полісся. Природа наділила нас можливістю споглядати її принади кожен день, і ми хочемо поділитися частинкою цієї краси з Вами.

Наші вироби зроблені з екологічної сировини - деревини різних порід. На сайті Ви виберете собі продукцію до душі, а також ми надаємо послугу виготовлення виробів з дерева (меблів, декору) на замовлення. Спектр наших з Вами можливостей дуже широкий. Ваша фантазія, об'єднуючись з професіоналами нашої команди здатні творити шедеври.

Пропонуємо Вашій увазі дерев'яні меблі і декор в актуальних стилях. Стилі рустик, Шеббі, прованс і кантрі - популярні в останні роки і це не дивно. Меблі і предмети декору, виконані в стилі рустик і кантрі, як ніякі інші, приносять затишок в інтер'єр. А вінтажний посуд європейських марок доповнить меблі в зазначених стилях і послужить відмінним декором інтер'єру.

Наші меблі, предмети декору і посуд в стилі кантрі, рустик, прованс і шеббі стануть оригінальним подарунком близьким людям, наповнять теплом і затишком їхні оселі.