Оплата і Доставка

Оплата і Доставка

Шановні покупці, ми здійснюємо доставку товару зручним для Вас способом за допомогою таких транспортних компаній:

1. Нова Пошта - терміни доставки становлять від 1 до 3 днів з моменту підтвердження замовлення при післяплаті або з моменту надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок при передоплаті. При замовленні необхідно вказати Ваші ПІБ, номер відділення і свій номер телефону. Після прибуття посилки на склад, на Ваш телефон прийде СМС-повідомлення із запрошенням забрати замовлення зі складу. Отримати замовлення можна при пред'явленні паспорта або водійського посвідчення.

2. Укрпошта - терміни доставки становлять від 2 до 7 днів. При замовленні необхідно вказати Вашу повну адресу, на яку прийде повідомлення про прибуття посилки в поштове відділення Вашого міста. Але іноді повідомлення не доходять, тому краще відстежувати пересування посилки на сайті Укрпошти. Після прибуття посилки у відділення, можна отримати її з паспортом протягом місяця, в іншому випадку посилка буде переслана назад відправнику.

3. Делівері - терміни доставки близько 2-5 днів. В адресі доставки слід вказати ПІБ, номер відділення та телефонний номер одержувача посилки. Після отримання СМС-повідомлення замовлення можна буде забрати при пред'явленні паспорта.

4. Автолюкс - терміни доставки зазвичай складають 1-3 дні в залежності від міста, в якому знаходиться відділення. Після надходження вантажу на склад одержувача - приходить СМС, після чого протягом доби необхідно з паспортом забрати замовлення, так як подальше його зберігання стає платним.

5. ІнТайм - терміни доставки від 1 до 6 днів. При замовленні слід вказати такі реквізити: ПІБ одержувача, номер відділення, контактний номер телефону. Отримання посилки - при пред'явленні паспорта. Безкоштовне зберігання на складі одержувача становить 10 днів.

6. Самовивіз - ми будемо раді зустрітися з Вами особисто у нас в місті Новоград-Волинському, на батьківщині Лесі Українки.

Доставку оплачує покупець.

Способи оплати:

1. Передплата - переказ на карту Приватбанку.

2. Оплата при отриманні - оплата при отриманні замовлення у відділенні обраної транспортної компанії. Цей спосіб оплати значно здорожує вибраний Вами товар, але дозволяє упевнитися у високій якості нашої продукції до її оплати.

3. Оплата готівкова - при самовивозі Вашого замовлення безпосередньо з нашого складу в місті Новоград-Волинський.