Условия и Соглашения

Умови та Угоди

Інтернет-магазин woodstory.in.ua (далі - Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.


1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті woodstory.in.ua, Покупець погоджується з цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті woodstory.in.ua.

Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті woodstory.in.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.


2. ПРИЙОМ ТА ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту woodstory.in.ua і групи ВКонтакте - vk.com/woodstoryinua, а також за телефонами ////////////////////////.

2.2. Час прийому дзвінків і обробки замовлень:

Понеділок-п'ятниця з 9.00 до 21.00

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки.

2.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину по телефону (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т. Д.).


3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка та оплата".

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку буде потрібно більше обумовленого терміну при спілкуванні з представником Интеренет-магазину (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т. Д. ), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин не бере на себе ніяких зобов'язань по відшкодуванню яких-небудь збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язавшись з оператором інтернет-магазину.


4. ПЕРЕВІРКА ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару.

Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовленням продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар або повернути гроші.

4.2 Покупець прийнявши товар у перевізника тим самим підтверджує, що товар його влаштово і притензий за якістю товару до Інтернет-магазину не має.


5. УМОВИ УГОДИ.

5.1 Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

5.2 Інтернет-магазин зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови даної Угоди на своєму сайті.


6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1 Інтернет-магазин в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

6.2 Інтернет-магазин ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи збиток від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.